MedCithi

 

W Zebrzydowicach powstał nowy ośrodek rehabilitacyjno-wypoczynkowy MedCithi, który oprócz  zabiegów rehabilitacyjnych oferuje także kompleks WELLNESS oraz zabiegi kosmetyczne.

Polecam ich stronę:   www.medcithi.pl

Oferta podstawowa obejmuje:

– rehabilitację w schorzeniach i dysfunkcjach kręgosłupa;

– rehabilitację ogólnoustrojową;

­– leczenie obrzęków.

W ofercie znajdują się również programy leczniczo-wypoczynkowe, przygotowane z myślą o regeneracji sił witalnych i aktywnym wypoczynku. Oferowane są pobyty długoterminowe z pełnym wyżywieniem i zakwaterowaniem w 28-miu komfortowych pokojach jednoosobowych i dwuosobowych oraz apartamencie. Każdy pokój posiada łazienkę oraz balkon z widokiem na las, telewizor oraz dostęp do internetu.

Kompleks MedCithi składa się z części rehabilitacyjnej oraz części apartamentowo-restauracyjnej Leśny Zakątek. W restauracji można zjeść potrawy polskiej i śląskiej kuchni.  Ponadto w kompleksie organizowane są:

­– spotkania i prezentacje o tematyce zdrowotnej;

– wieczory taneczne;

– wieczory zwyczajów i kultur świata;

– spotkania przy dźwiękach monochordów i przy innej muzyce relaksacyjnej.

Warta zainteresowania, między innymi z powodu niskich cen, jest też oferta instytutu kosmetycznego:

– mikrodermabrazja korundowa;

– elektrostymulacja;

– paznokcie  hybrydowe;

– laser górnej wargi;

– henna;

– manicure;

– pedicure;

– zabiegi na twarz;

– zabiegi na ciało;

– body detox.

Aktywny link znajdziecie w kategorii: OPISANE.

 

Najbliższa okolica

[nggallery id=5]

[nggallery id=6]

Mieszkałem już w kilku miejscowościach dawnego księstwa cieszyńskiego. Wciąć jestem bardzo związany z Bielskiem, Skoczowem, Brenną i Cieszynem. Od 2003 r. osiadłem w Ligocie, niemal na pograniczu ziemi cieszyńskiej i pszczyńskiej. Wystarczy skierować się kilka kilometrów na północ, by przejechawszy Zabrzeg, dojechać do Wisły i z cesarskiej strony zobaczyć pruski brzeg Goczałkowic. Na pszczyńskim rynku i na pszczyńskiej ambonie czuję się tak samo dobrze, jak po cieszyńskiej stronie. W Ligocie odnalazłem środek ogrodu życia.

Po kądzieli cieszyniok, a po mieczu pszczyniok jestem u siebie i jestem szczęśliwy w moim świecie. Także w świeckim wymiarze okazało się, że wciąż jest aktualna rzymska prawda o duchownym jako pontifex, czyli budowniczym mostów. Chciałbym zbudować porządny most pomiędzy cieszyniokami a pszczyniokami; most nad Wisłą, aby u źródeł Królowej polskich rzek pulsowała życiem śląska kultura. Czy ja wiem, czy to mi się udaje? Bóg raczy wiedzieć i mam nadzieję błogosławić.